آیا اعضایتان باورمی کنندکه مانند بانکداری الکترونیکی میتوانند بدون مراجعه حضوری، پول واریز یا برداشت نمایند ؟

اگر اعضایتان بخواهند به هر دلیلی موجودی حساب خود را افزایش دهند چه راهکاری دارید ؟ آیا مراجعه میکنند و به او شماره حساب می دهید تا در بانک واریز کند و فیش آنرا برای شما بیاورد ؟ نقدی ، کارت به کارت یا هر راه حل دیگر ، این روش ها ابتدائی می باشد اما شما با داشتن یک وب سایت که توسط نرم افزار قرض الحسنه تحت وب اندیشه پیاده سازی شده اعضایتان به راحتی و حتی بصورت آنلاین می توانند مبالغ مورد نظرشان را به حساب خود واریز نموده و یا درخواست برداشت از حساب بدهند . اگر بدنبال ارتقا صندوق خود هستید هم اکنون اقدام کنید .

آیا انجام فرآیند واریز و برداشت ، در صندوق های قرض الحسنه امکان پذیر است ؟

برخی از مدیران صندوق های قرض الحسنه با فعالیت واریز به حساب و برداشت از حساب مخالفت میکنند ، شاید علت آن مراجعات حضوری اعضا و حجم کار بوجود آمده باشد ، از اینرو ترجیح می دهند واریز و برداشت های حسابها همان مبالغ اقساط ، سپرده و وام ها باشد . در یک سیستم بانکداری اینترنتی که در صندوق ها ، با عنوان قرض الحسنه الکترونیکی شناخته می شود ، فرآیند واریز و برداشت از ملزومات اولیه است . اگر این فرآیند استقرار یافته باشد نه تنها مراجعات حضوری را افزایش نخواهد داد بلکه حجم کار را هم کاهش خواهد داد و واریز و برداشت با سرعت و دقت لازم و امنیت کامل انجام خواهد گرفت .


و حالا وقت آن است که اعضایتان بتوانند درخواست واریز به حساب کنند

از طریق فرم واریز به حساب در وب سایت ، اعضا می توانند به حساب خودشان مبلغی را واریز نمایند و لیست مبالغ واریزی به سهولت در اختیار مدیریت قرار می گیرد . روزانه صدها تراکنش واریز و برداشت توسط اعضای صندوق های سازمان ها و شرکت هایی که نرم افزار قرض الحسنه تحت وب اندیشه را پیاده سازی نموده اند ، صورت می پذیرد .
برخی مزایای واریز به حساب به شرح زیر است :

 1. واریز به حساب بدون مراجعه حضوری
 2. انجام فرآیند واریز در کوتاهترین زمان ممکن
 3. افزایش دقت و سرعت با درخواست آنلاین
 4. افزایش گردش حساب صندوق بواسطه سهولت در فرآیند واریز
 5. به روز شدن مبلغ موجودی حساب هنگام واریز یا تائید آن

آیا علاقه مندید مشکلات فرآیند برداشت از حساب را برای همیشه برطرف کنید ؟

متقاضی برداشت از حساب ، براحتی از طریق سایت ، درخواست خود را برای مدیریت ارسال می کند و مدیریت ، درخواست های برداشت را در کنترل پنل خود ، تائید یا عدم تائید می کند . سهولت ، سرعت و دقت از عواملی است که اعتماد مدیران صندوق های قرض الحسنه را در فرآیند برداشت از حساب ، جلب نموده است و اعتبار صندوق را افزایش می دهد .
کدام را ترجیح میدهید ؟ درخواست کتبی و مراجعه حضوری ؟ یا درخواست برداشت از حساب در کنترل پنل اعضا ؟
سریعترین راه برای واریز به حساب را انتخاب کنید !

 1. درخواست برداشت از حساب به سهولت و بدون مراجعه حضوری
 2. واریز مبلغ درخواستی توسط مدیریت از طریق اینترنت
 3. به روز شدن موجودی حساب پس از تائید برداشت
 4. افزایش گردش مالی بواسطه سهولت در فرآیند برداشت


آیا از فرآیند پرداخت اقساط توسط اعضا خسته شده اید ؟ اما ما راه حل بهتری داریم

در صورتی که اقساط از حقوق اعضا کسر نگردد می بایستی از این فرآیند استفاده نمائید . از آنجائی که یکنفر اقساط و سپرده های سایر اعضای زیرمجموعه خود را نیز پرداخت می نماید و با توجه به تغییراتی که برخی ماه ها لحاظ میگردد ، ممکن است بعضی اعضا از مبلغی که می بایستی پرداخت کنند مطلع نباشند ، از اینرو در قسمت پرداخت اقساط ، مبلغ دقیق مشخص می باشد و وام گیرنده براحتی می تواند از طریق سایت ، اقساط خود را پرداخت نماید .
اطلاعات کسانی که اقساط شان را پرداخت نموده اند و یا پرداخت نکرده اند در اختیار مدیریت قرار می گیرد و پرداخت به موقع اقساط و مبالغ دقیق آن از مواردی است که اعتماد مدیریت صندوق را جلب می کند تا فرآیند پرداخت غیرحضوری اقساط را مورد استفاده قرار دهد .
شاید مشکل شما با سامانه پرداخت اقساط برطرف گردد . آیا برای پیاده سازی آن آماده اید ؟اعضای صندوق وقتی بتوانند به راحتی با حساب های خود کار کنند ، مطمئن باشید گردش مالی بسیار خوبی نصیب صندوق قرض الحسنه خواهد شد و بدین ترتیب شما یک بانک کوچک در سازمان یا خانواده خود خواهید داشتفرصت را از دست ندهید !

همین الان سفارش دهید

ویژگی های فرآیند واریز و برداشت

 • اعضای صندوق در کنترل پنل خودشان بخشی با عنوان درخواست واریز به حساب دارند که پس از کلیک بر روی آن ، فرم واریز به حساب ظاهر می شود .

 • ابتدا نوع حساب را انتخاب نموده و سپس مبلغی را که به حساب صندوق واریز نموده اند به اضافه تاریخ و شماره تراکنش وارد می کنند البته نحوه واریز بعنوان مثال نقدی ، حواله اینترنتی ، کارت به کارت ، فیش بانکی و یا از طریق همراه بانک بوده را نیز باید مشخص کنند .

 • مدیریت در کنترل پنل خودش با مشاهده لیست متقاضیان واریز به حساب ، پس از بررسی گردش حساب بانکی ، در صورت صحت مبلغ واریزی و سایر اطلاعات همچون شماره و تاریخ تراکنش ، فرآیند واریز را تائید میکند در اینصورت مبلغ واریزی به موجودی حساب آن عضو اضافه می گردد .

 • در روش آنلاین فرم واریز به درگاه اینترنتی بانک متصل می باشد و مبلغ واریزی مستقیم به حساب صندوق واریز شده و موجودی حساب شخص در همان لحظه به روز میگردد .

 • لینکی با عنوان درخواست برداشت از حساب در کنترل پنل اعضا وجود دارد که هنگام ورود به آن ابتدا نوع حساب را انتخاب نموده سپس مبلغ مورد نظر را وارد میکنند و در قسمت دیگری مشخصات حساب بانکی مقصد مانند شماره حساب ،شناسه شبا و شماره کارت را مشخص کرده و در نهایت درخواست خود را ثبت میکنند .

 • مدیر صندوق با مشاهده لیست متقاضیان برداشت از حساب ، ابتدا طی یک عملیات بانکی که ترجیحا اینترنتی انجام میشود ، مبلغ درخواستی را به شماره حساب بانکی متقاضی واریز نموده و سپس درخواست برداشت را تائید نموده تا موجودی حساب وی به روز گردد .

 • در صورتی که اقساط و سپرده ها از حساب یا حقوق اعضا کسر نگردد ، می بایستی پرداخت اقساط توسط اعضا و از طریق سایت انجام شود .

 • اعضا پس از واریز مبالغ قسط و سپرده ماهیانه می بایستی اطلاعاتی همچون مبلغ ، تاریخ واریز ، شماره فیش یا تراکنش را در قسمت پرداخت اقساط وارد کنند تا مدیریت آنرا تائید نموده و نرم افزار مبالغ قسط را از مانده وام شان کسر کرده و سپرده ماهیانه را نیز به موجودی حساب شان اضافه کند .

 • در صورتی که پرداخت اقساط آنلاین باشد ، اعضایتان با داشتن شماره عابر بانک و رمز دوم می توانند اقساط و سپرده ماهیانه شان را بصورت آنلاین از طریق درگاه بانک واریز کنند و در همان لحظه مانده وام و موجودی حساب شان به روز میگردد .

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.