چه چیزی باعث افزایش اعتبار یک صندوق قرض الحسنه می شود ؟

در یک سازمان برای آنکه پرسنل ، پول خود را در صندوق قرض الحسنه سرمایه گذاری کنند لازم است که آن صندوق سابقه قبلی خوبی داشته باشد و با ارائه خدمات قابل قبول از اعتبار بالائی برخوردار باشد .

افزایش اعتبار صندوق قرض الحسنه

همانطور که اخلاق خوب ، خوش حسابی ، ایمان و سایر صفات برگزیده باعث افزایش اعتبار یک انسان می شوند برخی عوامل نیز اعتبار یک موسسه را افزایش می دهند . ارائه خدمات بموقع ، دقیق ، دسترسی تمام وقت و سایر عواملی که باعث رضایت اعضای صندوق قرض الحسنه می شوند ، اعتبار آنرا تحت تاثیر قرار می دهند .
مدیریت برای رسیدن به این هدف نیازمند ابزاری توانمند است . بهترین گزینه ، پیشنهاد یک نرم افزار قرض الحسنه تحت وب است تا با آن بتواند خدماتی بهینه و در سطحی گسترده به اعضای صندوق ارائه دهد و رضایت آنها را تامین نماید و بدنبال آن اعتبار صندوق در نزد آنها افزایش خواهد یافت و در مقایسه با سایر صندوق های قرض الحسنه از جایگاه بالاتری برخوردار خواهد شد .
در نرم افزار قرض الحسنه تحت وب اندیشه یک بخش نظرسنجی وجود دارد . معمولا اولین پرسش این بخش در سازمانهایی که پیاده سازی می شود ، نظر کاربران در مورد عملکرد نرم افزار است که تاکنون درصد رضایت آنها باعث افتخار ما بوده و خوشحالیم که این نرم افزار توانسته است اعتبار صندوق های قرض الحسنه این سازمان ها را افزایش دهد .

رضایت اعضای صندوق های قرض الحسنه

  • نظر موافق90%
به شما پیشنهاد می کنیم جهت استقرار نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب اندیشه و نصب نسخه آزمایشی یک ماهه ، زمان را از دست ندهید .
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.