آیا می خواهید هر کدام از اعضای صندوق قرض الحسنه تان ، یک کنترل پنل اختصاصی داشته باشند ؟

اطلاع رسانی به موقع و شفاف علاوه بر رضایتمندی اعضا ، باعث اطمینان آنها به مدیریت صندوق خواهد شد . استفاده از ابزارهای بانکداری الکترونیکی در بستر امن شبکه اینترنت ، امکانی را برای موسسات مالی بوجود آورده است تا بصورت شبانه روزی خدمات رسانی نمایند .
شما نیز با بکارگیری نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب اندیشه و در اختیار گذاشتن یک کنترل پنل اختصاصی جهت هر کدام از اعضای تان می توانید خدمات صندوق را بصورت آنلاین ارائه دهید و همچنین داشتن پورتال قرض الحسنه اعتبار صندوق تان را افزایش خواهد داد .

کنترل پنل اختصاصی

پس از راه اندازی پورتال قرض الحسنه یا همان نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب ، هر کدام از اعضای تان دارای یک کنترل پنل اختصاصی خواهند شد و از طریق آن به تمامی اطلاعات خود از قبیل موجودی حساب ها ، گردش حساب ها ، سوابق وام ، اقساط پرداخت شده و ... دسترسی خواهند داشت .
علاوه بر آن می توانند بصورت آنلاین از خدمات صندوق مانند درخواست وام ، فرآیند ضمانت ، درخواست واریز به حساب یا برداشت از حساب ، تغییر پس انداز ماهیانه ، درخواست افتتاح حساب جدید و ... استفاده کند .

اطلاع رسانی

در نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب اندیشه ، جهت اطلاع رسانی عمومی ابزارهای متنوعی وجود دارد از جمله تابلو اعلانات که می توانید آخرین رویدادها و بخشنامه ها را از طریق آن در صفحه اول وب سایت تان نمایش دهید . در بخش پیام روز می توانید جملات کوتاه را که بصورت متحرک نمایش داده می شود قرار دهید .
سامانه پیام کوتاه هم این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که متن مورد نظرتان را برای گروه های مختلف اعضا از طریق پیامک ارسال کنید .

پشتیبانی

اعضای صندوق در بخش مدیریت تیکت ها می توانند با ارسال یک تیکت مشکل خود را با شما در میان بگذارند و شما نیز بصورت خصوصی به آنها پاسخ دهید . همچنین فرم ارتباط با ما نیز وجود دارد که از آن طریق نیز می توانند پیشنهادات یا انتقادات خود را مطرح کنند . این کانال های ارتباطی باعث کاهش مراجعات حضوری و تماس های تلفنی خواهد شد .
در کنترل پنل ، علاوه بر ارائه خدمات آنلاین ، اطلاع رسانی و پشتیبانی را نیز انجام خواهید داد . به شما پیشنهاد می کنیم نسخه یک ماهه آزمایشی را سفارش دهید .
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.