چگونه می توانید بطور تمام وقت پاسخگوی مراجعین خود باشید ؟

شما بعنوان مدیر صندوق قرض الحسنه بطور حتم در برخی روزها از حجم کار بالاتری برخوردار هستید و در کنار آن مراجعات و تماس های اعضای صندوق نیز وجود دارد . تا به حال برای رفع این مشکل بدنبال راهکاری بوده اید ؟ به نظر شما آیا می توان بدون حضور شما و همکارانتان ، خدمات صندوق قرض الحسنه را به اعضا ارائه نمود ؟

نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب

نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب اندیشه یک راهکار نوین است برای ارائه خدمات شبانه روزی و تمام وقت و بدون تعطیلی به اعضای صندوق حتی اگر همه آنها بطور همزمان مراجعه کنند ! زمانی که شما در محل کارتان نیستید این نرم افزار در حال خدمت رسانی به اعضای صندوق تان می باشد .
بعنوان مثال درخواست های وام متقاضیان را با کنترل شرایط دریافت وام ثبت می کند و لیست آنها را جهت تائید برای مدیریت صندوق آماده می کند .

خدمات آنلاین

در صورتی که نرم افزار قرض الحسنه تحت وب اندیشه را در شبکه داخلی سازمان خود نصب کنید در ساعات اداری پاسخگوی اعضا می باشد و اگر بر روی بستر های امن اینترنتی قرار دهید در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی آنها می باشد .
چندین سال است که این نرم افزار در سازمان ها و شرکت های مختلفی در حال خدمت رسانی به حدود 25000 نفر اعضای صندوق های قرض الحسنه شان می باشد . نرم افزار قرض الحسنه تحت وب اندیشه یک انتخاب مطمئن است .
تعداد اعضای استفاده کننده از نرم افزار قرض الحسنه اندیشه
25000نفر

تعداد اعضای استفاده کننده از نرم افزار قرض الحسنه اندیشه

نرم افزار صندوق قرض الحسنه تحت وب اندیشه

سفارش نسخه یک ماهه آزمایشی
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.