فرآیند به روزرسانی داده ها در نرم افزار قرض الحسنه اندیشه


پورتال قرض الحسنه می بایستی آخرین اطلاعات مالی اعضا ، از جمله حساب ها ، وام ها و اقساط را به آنان ارائه دهد و این موارد از طریق فرم های به روز رسانی ماهیانه ، مغایرت ها و مانده حقوق ها به روز میگردند . از اینرو فرآیند به روز رسانی داده ها از اهمیت بالائی برخوردار است که این امر مهم در نرم افزار قرض الحسنه تحت وب اندیشه به خوبی پیاده سازی شده است .

شما هم می توانید با به روز رسانی ماهیانه ، از اطلاعاتی صحیح برخوردار شویدبا به روز رسانی ماهیانه ، از مزایای زیر برخوردار خواهید شد :

  1. اعضا از طریق سایت و یا پیامک به آخرین اطلاعات به روز شده موجودی حساب و مانده وام شان دسترسی دارند .
  2. هنگام درخواست وام ، مبلغ وام شان بر اساس مبلغ صحیح موجودی حساب شان ، محاسبه می گردد .
  3. در کمترین زمان ممکن ، بیشترین تعداد رکورد به روز رسانی می گردد .
با به روز رسانی ماهیانه مبلغ پس انداز ماهیانه به موجودی حساب اضافه می شود و مبلغ قسط از مانده وام کسر میگردد و این فرآیند برای تمام اعضا اعمال خواهد شد . به نرم افزار اندیشه اعتماد داشته باشید ، حتی هزاران رکورد را با دقت کامل بدون کوچکترین اشتباهی به روز رسانی خواهد کرد .
آیا دوست دارید با یک کلیک ، اطلاعات اعضایتان به روز شود و در کنترل پنل اختصاصی شان قابل مشاهده باشد ؟

در نرم افزار قرض الحسنه تحت وب اندیشه ، به روز رسانی مغایرت ها چگونه انجام می شود ؟

از اینکه اعضا همیشه اطلاعات دقیق و صحیح حسابها ، سوابق وام و اقساط شان را مشاهده می کنند حس خوشایندی دارند . اطلاعات به روز شده و صحیح ، اعتماد اعضا را به پورتال قرض الحسنه جلب خواهد نمود .
در صورتی که در یک ماه ، مبلغ قسط یا سپرده پرداختی برخی اعضا متفاوت با مبلغ تعیین شده باشد ، مغایرت بوجود خواهد آمد که این امر به سادگی با فرآیند به روز رسانی مغایرت ها با آپلود فایل اطلاعات صحیح ، برای تمام اعضا بصورت یکجا اعمال خواهد شد .
با خاطری آسوده با فرآیند به روز رسانی مغایرت ها ، آخرین اطلاعات مالی صحیح و دقیق را در اختیار اعضایتان قرار دهید و رضایت آنها را جلب نمائید . کدام را ترجیح می دهید ؟ مغایرت ها یا رفع مغایرتها
شک نکنید ، همین الان سفارش دهید !

چرا به روز رسانی مانده حقوق ها باید انجام شود ؟

در نسخه سازمانی نرم افزار اندیشه ، هنگام درخواست وام ، کنترل می گردد که مبلغ قسط از مانده حقوق کمتر باشد . این امر اطمینان به مدیریت صندوق می دهد که تمام کسانی که در لیست متقاضیان وام هستند توان بازپرداخت اقساط شان بررسی شده است و با خاطری آسوده درخواست ها را تائید می نماید . کاهش زمان و افزایش دقت بررسی درخواست های وام از مزایای این سیستم است ، البته امکان غیرفعال نمودن ، کنترل مانده حقوق ها نیز وجود دارد .
با ارائه فیش حقوقی هنگام تکمیل فرم درخواست وام در روش های حضوری ، مانده حقوق بررسی میگردد ولی در روش های آنلاین چه باید کرد ؟ به روز رسانی مانده حقوق ها بصورت ماهیانه باعث می شود که کنترل مبلغ مانده حقوق با مبلغ قسط با دقت بیشتر و خطای کمتری انجام شود .
کنترل توان باز پرداخت اقساط از مواردی است که در صورتی که قبل از پرداخت وام بررسی نشود ، چالش های مالی بوجود خواهد آورد . از اینرو در نرم افزار قرض الحسنه اندیشه این امر مهم بصورت آنلاین با مبلغ مانده حقوق متقاضی مقایسه میگردد .

اگر بدنبال نرم افزاری هوشمند می باشید . نرم افزار تحت وب اندیشه را سفارش دهید !
به همین سادگی

همین الان اقدام کنید

ویژگی های فرآیند به روز رسانی داده ها

  • هنگامی که سایت را راه اندازی میکنید و برای تمام اعضای صندوق افتتاح حساب می کنید ، تمام اعداد و ارقام تا مدت یکماه صحیح و دقیق می باشد ولی پس از آن می بایستی اطلاعات به روز رسانی گردد . در کنترل پنل مدیریت بخشی با عنوان به روز رسانی ماهیانه وجود دارد که در آن به سادگی و با کلیک بر روی دکمه به روز رسانی پس از مشخص نمودن سال و ماه مورد نظر عملیات به روز رسانی در عرض چند ثانیه انجام می شود .

  • برخی اعضا در یک ماه خاص مبلغ قسط شان به هر دلیلی با مبلغ هر ماهه متفاوت است بعنوان مثال یک عضو به دلیل مشکل مالی نتوانسته است مبلغ قسط خود را کامل پرداخت کند ، برای حل این مشکل بخشی در کنترل پنل مدیریت وجود دارد با عنوان به روز رسانی مغایرت ها ، در این بخش به سادگی ، یک فایل متنی با ترتیب خواسته شده تعدادی فیلد اطلاعاتی مانند مبلغ قسط پرداختی و ... بارگزاری می گردد سپس با کلیک بر روی دکمه به روز رسانی ، تمام مغایرت ها اصلاح میگردد . البته رفع مغایرت بصورت انفرادی هم امکان پذیر است .

  • کنترل مانده حقوق اعضا با مبلغ قسطهنگام درخواست وام ، از نیازهای صندوق های قرض الحسنه ادارات و سازمانها می باشد . در صورت فعال نمودن این کنترل ، نرم افزار بررسی میکند که مبلغ محاسبه شده قسط ، کمتر از مبلغ مانده حقوق پرسنل یا اعضا باشد . برای این منظور لازم است در بخش به روز رسانی حقوق ها ، فایل مانده حقوق ها را بارگزاری نموده و بر روی دکمه به روز رسانی کلیک نموده تا مانده حقوق ها بصورت یکجا به روز گردد البته این امکان بصورتی که مبلغ حقوق یک عضو را اصلاح نمائیم نیز وجود دارد .

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.